Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jakie akcesoria wybrać do łazienki?

2017-06-09
Urządzając naszą łazienkę, w pierwszej kolejności skupiamy się na wyborze elementów armatury łazienkowej, płytek i tak dalej. Równie ważne są jednak dodatki, które nadadzą wnętrzu jedynego w swoim rodzaju charakteru. Gdy po jakimś czasie nam się znudzą, wystarczy zastąpić je nowymi, by łazienka zmieniła swój styl o 180 stopni.

Kluczowym elementem wystroju każdej toalety są akcesoria takie, jak mydelniczka, pojemnik na szczoteczki do zębów czy dozownik na mydło. Jeżeli chcemy ożywić naszą łazienkę, postawmy na wyraziste barwy takie, jak limonka, kanarkowy żółć czy błękit. Gdy jesteśmy zwolennikami bardziej klasycznych, minimalnych wnętrz, postawmy na elegancką czerń lub klasyczną biel. Ciekawym rozwiązaniem są również akcesoria wykończone drewnianymi elementami lub imitujące kamień. Podobną rolę odgrywają dywaniki oraz ręczniki – latem wybierzmy malinę lub fuksję, zimą natomiast, granat i brąz

Żadna łazienka nie może się również obyć bez stylowych koszyków, w których schować będziemy mogli ulubione kosmetyki oraz drobiazgi. Wykonane mogą być one z najróżniejszych materiałów – od wikliny, przez drewno, po plastik i szkło. Standardowy kosz na bieliznę zastąpić możemy natomiast jego wiklinową lub płócienną wersją.

Czasem nawet naprawdę niewielkie dodatki mogą odmienić charakter naszej łazienki – na rynku dostępne są na przykład najróżniejsze dekoracyjne mydełka o różnych kolorach i kształtach oraz odświeżacze powietrza w formie eleganckich flakonów przypominających perfumy lub imitujących kamienie.

pixel