Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposoby płatności

W celu zapewnienia najwyższego komfortu podczas realizacji zakupów w naszym sklepie internetowym udostępniliśmy Ci kilka opcji płatności.

W Silla.pl możesz regulować płatności za pośrednictwem:

 

- Przedpłata za pośrednictwem przelewu błyskawicznego (przelewy24)


Przelewy24 to jeden z najpopularniejszych systemów płatności internetowych w Polsce. Wybierając tę opcje twoje płatności zaksięgują się na naszym koncie w kilka sekund, dzięki czemu będziemy mogli szybciej zrealizować twoje zamówienie. Przelewy24 gwarantuje w pełni automatyczną obsługę 165 banków, co stanowi obecnie najszerszą ofertę na polskim rynku e-płatności.

 

- Przedpłata za pośrednictwem przelewu bankowego


Jeżeli zdecydowałeś się na przedpłatę za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego, dajemy Ci możliwość skorzystania z listy 32 najpopularniejszych banków dostępnych na naszym sklepie internetowym. W sytuacji, gdy twojego Banku nie ma na liście możesz wybrać opcje "Przelew", gdzie po złożeniu zamówienia otrzymasz dane do przelewu. Pamiętaj, na twój przelew czekamy 10 dni od momentu otrzymania zamówienia, po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

 

- Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki (za pobraniem)


Jeżeli nie chcesz dokonywać przedpłaty za towar, za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze przesyłki od kuriera. Przy wyborze tej opcji upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci przesyłki. Zwróć uwagę na fakt, iż wysyłka za pobraniem jest droższa względem od wysyłki opłaconej "z góry".

 

- Płatność gotówką przy odbiorze osobistym towaru


Jeżeli nie interesuje Cię przesyłka kurierska, możesz złożyć zamówienie przez nasz sklep internetowy i odebrać towar osobiście. Za  towar możesz zapłacić gotówką. 

 

- Płatność kartą bankową / kredytową podczas odbioru osobistego


Jeżeli nie interesuje Cię przesyłka kurierska, możesz złożyć zamówienie przez nasz sklep internetowy i odebrać towar osobiście. Za  towar możesz zapłacić ważną kartą bankową / debetową / kredytową. 

 

- 14-dniowy termin płatności


Udostępniamy możliwość opłaty za towar z odroczonym terminem płatności (14 dni). Jest to opcja ustalana indywidualnie i przeznaczona dla niektórych firm i instytucji. 

 

 

pixel