Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Baterie łazienkowe wannnowe

( ilość produktów: 37 )

Baterie łazienkowe wannowe zapewniają doskonały efekt wykończeniowy, a różnorodność stylów zagości w łazience o nowoczesnej i eleganckiej stylizacji. O stabilnej i wytrzymałej konstrukcji świadczy zastosowanie najwyższej jakości materiałów i technologii. Niecodzienne kształty podkreślą pozostałą armaturę łazienkową, a neutralna kolorystyka stworzy odpowiednią atmosferę w łazience. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty wśród której znajdują się baterie łazienkowe do wanny opatrzone 5-letnią gwarancją.

Jaka bateria do wanny?

Baterie nawannowe urzekają swą prostotą, a ciekawe kształty pobudzają zmysły i wyobraźnię każdego użytkownika. Produkty opatrzone marką Silla posiadają chromowe wykończenie, które przekłada się na estetykę i doskonałą odporność, dzięki kilku warstwom chromu. Niezwykle inspirujący asortyment wykonany z mosiądzu idealnie sprawdzi się jako dodatek w każdej łazience, w której dominują nowoczesne akcenty, takie jak obecność naturalnego drewna w jasnych odcieniach, funkcjonalne elementy dekoracyjne czy duże lustro.  Łazienka to nie tylko miejsce dbania o higienę, ale również wypoczynku i relaksu, który ze względu na szerokość zapewni wodospadowy strumień wody. Bateria łazienkowa wannowa o 3 otworowej  konstrukcji jest gwarancją wytrzymałości, bezawaryjności i doskonałej estetyki wnętrza. Walorem jest łatwe czyszczenie powierzchni, a także obecność słuchawki prysznicowej posiadającej elastyczny wąż.  To cechy przypisane produktom, które inspirują i poprawiają nastrój każdemu użytkownikowi. Dodatkowo, dzięki neutralnej i niecodziennej kolorystyce możliwe jest ich łączenie nawet z jasnymi barwami.

Dla zapewnienia spokoju, każdy oryginalny produkt posiada 5-letnią gwarancję i znak budowlany "B". Każdy projekt armatury łazienkowej tworzony jest w oparciu o nowoczesne trendy, dlatego pomimo różnorodności stylów każda bateria do wanny będzie idealnym dodatkiem aranżacji współczesnego wnętrza.

Baterie łazienkowe wannowe Silla - Twój wybór  

Baterie wannowe marki Silla to gama naszych produktów, z których jesteśmy niezwykle dumni. Lata doświadczeń na rynku, stałe poszerzanie wiedzy o branży oraz niezliczone testy sprawiły, że nasze baterie nawannowe są produktem premium, o ugruntowanej pozycji na rynku, które wielokrotnie docenili Państwo w swoich domach.  

Tworząc baterie łazienkowe do wanny przede wszystkim nie uznajemy kompromisów dotyczących jakości - wybieramy tylko najlepsze materiały, których podstawową cechą jest niezawodność. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wytrzymałość to najważniejsza i absolutnie elementarna zaleta armatury łazienkowej, której przecież nie chcemy wymieniać co sezon - musi więc ona spełniać swoje zadanie kilkanaście razy w ciągu dnia i służyć pokoleniom. Dlatego wysoki standard wykonania i bardzo dobra jakość użytych materiałów to najważniejsza kwestia dla produktów naszej marki.   Na drugim miejscu stawiamy nowoczesne technologie, w które wyposażamy nasz sprzęt - każda bateria łazienkowa wannowa może zawierać szereg udogodnień czy usprawnień ekologicznych, dzięki którym korzystanie z niej jest przyjemne i oszczędne. Na trzecim miejscu naszych priorytetów jest design naszych baterii - staramy się, aby odpowiadały najnowszym trendom, spełniały wyśrubowane wymagania naszych klientów i były różnorodne - tak, aby bez względu na wystrój łazienki, mogli Państwo wybrać właśnie baterie do wanny marki Silla.  

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że nasze produkty można znaleźć w coraz większej ilości polskich domów - to największa nagroda za naszą pracę. Każda bateria wannowa marki Silla to synonim jakości i wybór polskiej marki, która od lat rozwija się z sukcesem.

Kolor
Montaż
Wysoka
Cena
-
pixel