Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Najpopularniejsze umywalki nablatowe w naszym sklepie

2017-06-09
Jako, że połowa roku za nami, postanowiliśmy sprawdzić, jakiego rodzaju umywalki cieszą się wśród klientów naszego sklepu największą popularnością. Pod lupę wzięliśmy okres od 1 stycznia do 30 czerwca 2015 roku.

Największa część z Państwa (bo aż 18,1 procenta) wybrała umywalkę nablatową model 6171 o wysokości 14,5 centymetra, szerokości 33 centymetry, długości 40,5 centymetra i głębokości 11 centymetrów.

Na drugim miejscu natomiast, znalazła się umywalka nablatowa model 6293 – wybrało ją 9,7 procenta naszych klientów. Jej wysokość to 14 centymetrów, szerokość 70 centymetrów, długość 39 centymetrów, a głębokość 10 centymetrów.

Oba produkty, podobnie jak wszystkie nasze umywalki nablatowe, dostępne są w wersji Premium, co stanowi gwarancję najwyższej jakości zarówno pod kątem zastosowanych materiałów, jak i technologii oraz rozwiązań.

Umywalki pokryte zostały specjalną, ultracienką i niewidzialną dla ludzkiego oka nano powłoką, która pozwala na utrzymanie umywalki w czystości. Dzięki niej, wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia (w tym także osadzający się kamień), stają się o wiele łatwiejsze do usunięcia.
pixel