Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Planujesz wyłożyć płytki wokół odpływu liniowego w prysznicu typu walk-in? Precyzyjne ułożenie płytek jest kluczem do zapewnienia optymalnego spływu wody do odpływu. W tym poradniku przedstawimy kroki, jakie należy wykonać, by prawidłowo wkleić płytki w odpływ liniowy.
Czytaj więcej

Wanny wolnostojące szturmem podbijają serca Polaków. Zakochują się w nich nie tylko właściciele łazienek tak dużych, że z powodzeniem możemy je nazywać salonami kąpielowymi, ale również ci, którzy mają łazienki o nieco mniejszych gabarytach. I jedni, i drudzy, po wyborze wanny wolnostojącej stają przed dylematem, jaką baterię wybrać. Zobaczmy jakie mamy możliwości wyboru.

Czytaj więcej

Projektowanie łazienki to proces bardzo złożony. Należy podjąć bardzo wiele decyzji, od których zależeć będzie nie tylko estetyka naszej łazienki, ale również jej funkcjonalność. Jedną z takich decyzji jest kwestia wyboru baterii umywalkowej. Dziś poświęcimy uwagę bateriom wysokim, które cieszą się ostatnio dużą popularnością.

Czytaj więcej

Mosiężne zestawy natryskowe wielu osobom kojarzą się z łazienkami w starym stylu. Faktycznie, w łazienkach w stylu retro mosiężne krany czy kurki są niezbędne, ale to wcale nie znaczy, że wybierając nowoczesny styl wnętrza musimy z tego materiału rezygnować. Zobaczmy dlaczego warto mieć u siebie mosiężne zestawy prysznicowe.

Czytaj więcej

Baterie umywalkowe i wannowe już dawno przestały być wyłącznie elementem funkcjonalnym, z pomocą którego możemy korzystać z wody bieżącej. Owszem, ich podstawowa funkcja jest ogromnie ważna, ale dzięki projektantom armatury łazienkowej, baterie umywalkowe i wannowe stają się również elementem dekoracyjnym, w którym zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań. Zobaczmy, jakie mamy możliwości wyboru.

Czytaj więcej

Panele prysznicowe mają coraz więcej zwolenników. Nic w tym dziwnego, bo hydromasaż niesie za sobą bardzo wiele korzyści dla zdrowia, a dzięki panelom możemy cieszyć się nim również w zaciszu domowym. Zanim jednak będzie można korzystać z takich biczów wodnych, to konieczny jest montaż panelu. Zobaczmy, jak zamontować panel prysznicowy narożny.

Czytaj więcej

Z roku na rok przybywa miłośników szybkiego prysznica, ale to wcale nie znaczy, że kąpiele w wannie odeszły do lamusa. Wręcz przeciwnie, nadal mają swoich gorących zwolenników, którzy ten czas kąpieli w wannie celebrują szczególnie. Jeśli mają niewielkie łazienki, to zwykle stają przed dylematem, jaka bateria do wanny będzie w ich przypadku najlepsza. Oto kilka podpowiedzi na co warto zwracać uwagę przy wyborze baterii z prysznicem do wanny.

Czytaj więcej

Panel prysznicowy w łazience to wyższa jakość kąpieli bez konieczności korzystania ze specjalistycznych SPA. Co prawda wyprawa do SPA raz na jakiś czas to ogromna przyjemność, ale jednak warto również skorzystać z możliwości hydromasażu na co dzień, w czym bardzo pomaga panel prysznicowy. Zobaczmy na co zwracać uwagę przy jego montażu.

Czytaj więcej

Wanny wolnostojące pojawiają się w naszych łazienkach coraz częściej. Teraz można je spotkać nie tylko w łazienkach urządzanych w stylu klasycznym, ale i w tych nowoczesnych, bo producenci zadbali o nowoczesne modele wanien wolnostojących. Wybór wanny wolnostojącej wymaga dokonania kolejnego wyboru, a mianowicie baterii. Zobaczmy, jak dobrać baterię do wanny wolnostojącej, bo wbrew pozorom możliwości wyboru jest dość sporo.

Czytaj więcej
pixel