Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odpływy liniowe 100cm

( ilość produktów: 2 )

Alternatywą dla miłośników nowoczesnych wnętrz będą odpływy liniowe 90cm, które bardzo ciekawie prezentują się na tle pozostałej armatury łazienkowej. Wykonany ze stali nierdzewnej produkt to klasa sama w sobie, która jest gwarancją wytrzymałości i długotrwałego użytkowania. To możliwość stworzenia niecodziennej aranżacji, która dodatkowo przełoży się na wrażenie większej przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i szeroką ofertą odpływów liniowych, które opatrzone są marką Silla.

Odpływy liniowe 100cm w łazienkach

Nowoczesne aranżacje coraz częściej odrzucają tradycyjne kabiny prysznicowe na rzecz odpływów liniowych 100cm, które ze względu na swą praktyczność podbija serca użytkowników i inwestorów. To bardzo ciekawe rozwiązanie zważywszy, że będzie pasować w każdej stylizacji począwszy od minimalistycznej aż po klasyczną. Wykorzystanie najwyższej jakości stali nierdzewnej kwasoodpornej przekłada się na wytrzymałość i długotrwałą eksploatację. Walorem tego typu rozwiązania jest przede wszystkim łatwość w utrzymaniu czystości, gdyż ilość małych zakamarków ograniczona jest do minimum. Łatwo wyjmowany osadnik bardzo skutecznie zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, które mogłyby doprowadzić do zapchania rur kanalizacyjnych. Zaletą kratki liniowej prysznicowej jest również możliwość jego zastosowania w małych łazienkach, w których kabina łazienkowa będzie jedynie obciążeniem aniżeli korzystnym rozwiązaniem. Regulowana wysokość i stopki to kolejne cechy, które wyróżniają tego typu rozwiązania.

Każdy proponowany produkt opatrzone jest gwarancją tudzież certyfikowaną jakością. Producent zadbał również o kompletny zestaw, w którym nie może zabraknąć haczyków do wyjmowania rusztu czy kołnierz uszczelniający. Dodatkowo odpływ liniowy 90cm posiada bardzo dużą przepustowość (49l/minutę), dzięki której bieżące osuszanie podłogi nawet przy silnym strumieniu wody będzie jak najbardziej realne i możliwe dla każdego domownika.

Odpływ liniowy 100. Dlaczego warto?  

Pamiętaj, że każdy proponowany produkt opatrzony jest gwarancją i certyfikowaną jakością Silla. Producent zadbał również o kompletny zestaw, w którym nie może zabraknąć haczyków do wyjmowania rusztu czy kołnierz uszczelniający - to naprawdę ułatwia montaż tego urządzenia. Dodatkowo odpływ liniowy 100cm posiada bardzo dużą przepustowość (49l/minutę), dzięki której bieżące osuszanie podłogi nawet przy silnym strumieniu wody będzie jak najbardziej realne i możliwe dla każdego domownika. Nasze kratki liniowe prysznicowe to świetne rozwiązanie do wielu łazienek, w których chcemy połączyć funkcjonalność z estetyką.

Funkcjonalna i ładna łazienka  

Projekt łazienki wcale nie musi spędzać snu z powiek. I nie, wcale nie musisz zatrudniać projektanta wnętrz, żeby cieszyć się łazienką, o której marzysz. Wystarczy, że podejmiesz kilka dobrych decyzji oraz gruntownie przemyślisz swoje potrzeby i priorytety rodziny. Wbrew pozorom, do atrakcyjnego urządzenia łazienki nie potrzeba mieć nawet dobrego gustu - jeśli nie ufasz swoim umiejętnością w tym zakresie, po prostu inspiruj się gotowymi projektami w Internecie i staraj się powtórzyć uzyskany przez designera efekt w swoim pomieszczeniu.  

Dzięki takiemu podejściu możesz znacznie zaoszczędzić nie zatrudniając specjalisty, a mimo wszystko cieszyć się łazienką jak z katalogu. Pamiętaj, że w aranżacji łazienki nie jest najważniejszy kolor płytek - w Silla nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zwrócili Twojej uwagi na dobrej jakości armaturę. Nawet najpiękniejsza łazienka, jeśli jest źle wykończona i już po kilku latach będzie stwarzać problemy i narażać nas na koszty, nie przyniesie nam przyjemności. Niestety, w przypadku tego pomieszczenia musimy podejść do jego urządzania jak do inwestycji na długie lata. Takie podejście pozwoli nam oszczędzić sobie nerwów i kosztownych remontów co kilka lat. Warto wziąć to pod uwagę!  

Stwórz łazienkę jak ze snów z marką Silla  

Styl, kolor i kształt płytek zostawiamy Tobie - u nas wybierzesz doskonałej jakości armaturę łazienkową, która będzie spełniać swoje zadanie przez wiele lat bez żadnych komplikacji. Wybierz u nas baterie łazienkowe, nową wannę czy panel prysznicowy, a także prezentowane tutaj kratki liniowe prysznicowe, a będziesz miał gwarancję, że posłużą wiele pokoleń.

pixel