Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sprawdzone sposoby na relaks w łazience

2017-06-07
Pomieszczeniami, które kojarzą nam się z relaksem są nie tylko sypialnia czy pokój dzienny, lecz również łazienka. O czym warto pamiętać chcąc urządzić łazienkę, która będzie naszym ulubionym miejscem codziennego odpoczynku?

Relaks rodem z gabinetu SPA nie może obyć się bez wanny z hydromasażem. W zależności od wielkości łazienki, zdecydować możemy się na wannę małą, o długości 1,2 metra, lub większą, której długość wynosi 2,5 metra, a czasami nawet więcej. Zamontować możemy ją przy ścianie lub w narożniku. Wanna tego typu posiada przeważnie 3 – 4 dysze. W najmniejszych modelach zmieści się jedna osoba, w modelach większych – dwie lub trzy. Wanny tego typu bardzo często wyposażone są w dodatkowe elementy takie, jak poduszki, podłokietniki, schodki, szafki czy dodatkowe dysze.

Delikatne, nastrojowe światło w naszej łazience pomogą wprowadzić specjalne lampki SPA. Dzięki temu, że są one wodoodporne, bez przeszkód możemy umieścić je na dnie, boku wanny, kafelkach łazienkowych lub lustrze.

Po długim, ciężkim dniu w łazience relaksować możemy się także słuchając muzyki. Doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich melomanów jest pływający głośnik wyposażony w specjalny transmiter pozwalający na odtwarzanie muzyki z urządzenia, które znajduje się nawet kilkadziesiąt metrów od łazienki. Wyposażyć możemy się także w kabinę prysznicową z wmontowanym radiem oraz głośnikiem.

Jeżeli lubimy odpoczywać czytając książkę w wannie, warto zaopatrzyć się w specjalną podpórkę z regulowaną szerokością oraz specjalny żel utrzymujący ciepłotę wody przez dłuższy czas.
pixel